Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@cosmetic-lada.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Akrylik systém (porcelán)

AKRYLIK SYSTÉM (porcelán)

VÝHODY:
Nejpevnější a nejodolnější materiál proti mechanickému a chemickému poškození, snadná oprava a retuš, dobrá přilnavost k vlastním nehtům, přirozený vzhled, nejnižší pořizovací náklady.

NEVÝHODY:
Není vhodný pro práci v uzavřených a společných prostorách jako jsou kadeřnictví, kosmetika ... atd. bez dostatečné ventilace (charakteristický zápach materiálu), náročnější na opracování (velmi tvrdý), vyšší prašnost.


PRACOVNÍ POSTUP:

- Pokud má zákaznice nehty nalakované, je nutno je předem odlakovat bezacetonovým odlakovačem.
- Povrch vlastních nehtů lehce ale důkladně po celé ploše obrousíme pilníkem
(hrubost 100), oprášíme štětečkem a potřeme přípravkem primer, který slouží k odmaštění a k dezinfekci vlastních nehtů.
Před aplikací akrylu musí být primer dokonale suchý, jinak se mohou umělé nehty
po krátké době odlupovat.
- Jestliže chceme vlastní nehty prodloužit, nasadíme nehtovou formu (papírovou popř. teflonovou) nebo použijeme nehtové tipy - při použití nehtové formy, kterou zasuneme pod nehet, namočíme štětec nejprve do tekutiny tvrdidla a následně do pudru. Vzniklou hmotu začínáme nanášet od špičky a modelujeme do požadované délky a tvaru. Postupně naneseme hmotu až ke kořeni nehtu. Je důležité, aby hmota nezatekla na kůžičky,
ale končila asi 0,5 - 1 mm před jejím okrajem. Pokud hmota zateče, je možné ji vyškrábnout pomerančovým dřívkem. Pilníkem ( hrubost 80 nebo 100 ) opracujeme tvar špičky nehtů a vyhladíme povrch jemným pilníkem 180 a leštící houbou nebo leštícím pilníkem.
- Při použití nehtových tipů postupujeme tak, že nejprve zvolíme správnou velikost - šířku a tvar tipů na jednotlivé nehty. Do žlábku na tipu naneseme kapku nehtového vteřinového lepidla, tip přiložíme na vlastní nehet, pevně přitiskneme a počkáme asi 10 sekund. Pilníkem opracujeme konce tipů do požadovaného tvaru (kulatý, hranatý ... atd.)
a zbrousíme přechod tipu a vlastního nehtu do vytracena.
- Opět potřeme dezinfekčním přípravkem primer. POZOR: potíráme pouze vlastní nehet - NE umělý tip. Primer necháme dokonale zaschnout !
- Akrylovou hmotu naneseme rovnoměrně na celý nehet (od volného okraje ke kořeni).
- Vymodelované nehty vybrousíme pilníkem do konečného vzhledu a vyleštíme leštící houbou nebo leštícím pilníkem.
- Můžeme přelakovat barevným lakem, bezbarvým lakem, leskem nebo UV leskem. Po skončení aplikace je nutno štětec důkladně vytřít do ubrousku, aby v něm nezatvrdla modelovací hmota. Pokud se to přesto stane, je možné štětec ponořit asi na 10 minut do rozpouštědla a důkladně vytřít. Při doplnění již odrostlých nehtů je postup stejný: odlakujeme, obrousíme odrostlou část nehtu a přechod do vytracena, potřeme dezinfekčním přípravkem primer a rovnoměrně naneseme hmotu pouze na odrostlou část nehtu. Na špičku nehtu není již potřeba hmotu nanášet, jenom vyrovnáme povrch celého nehtu tím, že jej potřeme velmi řídkou hmotou. Doplněné nehty obrousíme do konečného vzhledu, vyleštíme a můžeme nalakovat


FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA
- při aplikaci francouzské manikúry se používá kombinace pudru - růžový a extra bílý nebo pro přírozený design růžový a bílý - postup je stejný jako při výše uvedené aplikaci jednou barvou. Začíná se nanášet od špičky nehtu bílým pudrem. Špička se vymodeluje do požadovaného tvaru a poté se nanáší růžový pudr po celé ploše nehtu včetně bílé špičky.


Základní vybavení pro akrylik systém:
- akrylový pudr
- akrylové tvrdidlo
- primer
- pilník 80/80, 100/100, 180/180
- leštící houba jemná
- štětec (sobolí nebo kuní kulatý č. 6 nebo 8)
- pomerančové dřívko
- rozpouštědlo
- bezacetonový odlakovač
- skleněná mistička na tvrdidlo nebo Trio stojánek
- *(nehtové tipy)
- *(box na tipy)
- *(kleště na tipy - gilotina)
- *(nehtové lepidlo)
- *(nehtové formy)
* závisí na zvolené technice - modeláž na nehtové formy nebo na nehtové tipy
Partneři
Platební metody