Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@cosmetic-lada.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

COOL GEL systém - náhrada Resin gelu

COOL GEL SYSTÉM

VÝHODY:
Přirozený vzhled, velmi dobrá přilnavost k vlastním nehtům, vyšší tvrdost, snadno opracovatelný, téměř bez zápachu, malá prašnost, možnost vrstvení do požadované tloušťky, rychlá a jednoduchá aplikace, snadné opravy a retuše, nízké pořizovací náklady.Lze aplikovat jak na přirozené krátké vlastní nehty, tak na nehty prodloužené pomocí tipů.

NEVÝHODY:
Nelze použít pro modeláž na šablony.

PRACOVNÍ POSTUP:
- Pokud má zákaznice nehty nalakované, je nutno je předem odlakovat bezacetonovým odlakovačem.
- Povrch vlastních nehtů lehce ale důkladně po celé ploše obrousíme pilníkem (hrubost 100), oprášíme štětečkem a potřeme přípravkem Primer, který slouží k odmaštění a k dezinfekci vlastních nehtů. Před aplikací gelu musí být Primer dokonale suchý, jinak se mohou umělé nehty po krátké době odlupovat.
- (( Pokud budeme nehty prodlužovat, nejprve si zvolíme správnou velikost, šířku a tvar nehtových tipů na jednotlivé nehty. Do žlábku na tipu naneseme kapku nehtového vteřinového lepidla, tip přiložíme na vlastní nehet, pevně přitiskneme a počkáme asi 10 sekund. Pilníkem (hrubost 80 nebo 100) opracujeme konce tipů do požadovaného tvaru (kulatý, hranatý ... atd.) a zbrousíme přechod tipu a vlastního nehtu do vytracena a dokonale oprášíme. Opět potřeme dezinfekčním přípravkem Primer. POZOR: potíráme pouze vlastní nehet - NE umělý tip. Primer necháme zaschnout. ))
- pokud nehty neprodlužujeme pouze zpevňujeme, odstavec v závorkách z pracovního postupu vynecháme
- Dále na opracovaný nehet přiložíme proužek předem upraveného samolepícího hedvábí (silk) nebo skelného vlákna (fiberglas) a přitiskneme - nejlépe přes igelitovou fólii. Velikost hedvábí upravíme tak, ze bude podél obvodu menší o 0,5 - 1 mm než vlastní nehet.
- Zastřihneme případné převisky hedvábí a opatrně pokapeme nehtovým vteřinovým lepidlem, aby struktura vlákna prosákla a zmizela a necháme zaschnout.
- Zaschlý povrch lehce opilujeme jemným pilníkem nebo leštičkou a začistíme volný okraj nehtu.
- Dokonale oprášíme.
- Na nehty neseme Resin gel a štětečkem rovnoměrně rozetřeme (jako při lakování). Doporučujeme aplikovat postupně na 1-8 nehtů dle zručnosti (palce zvlášť kvůli sklonu), pracovat rychle, ale přesně a štěteček hned vracet zpět do skleničky s Resin gelem (pokud by štěteček ztuhnul, nechte jej rozpustit ve skleničce s Rozpouštědlem a použijte náhradní).
- Po nanesení použijeme Aktivátor-Sprej tak, že 1x lehce stiskneme rozprašovač ze vzdálenosti 20cm od nehtů a tím Resin gel ihned vytvrdne. (Pokud stiskneme moc nebo víckrát či z kratší vzdálenosti, dojde k větší reakci a nanesená hmota se zahřeje a vytvoří bublinky, povrch bude hrubý!)
- Postup nanesení a vytvrzení 1 - 2x zopakujeme, aby vrstva gelu byla dostatečně silná a pevná.
- Pokud gel není nanesen rovnoměrně, vybrousíme nehty pilníkem (hrubost 100 nebo 180) do konečného vzhledu a vyleštíme leštící houbou.
- Můžeme přelakovat barevným lakem, bezbarvým lakem, leskem nebo UV leskem. Při doplnění již odrostlých nehtů je postup stejný: Odlakujeme, obrousíme odrostlou část nehtu a přechod do vytracena. Potřeme dezinfekčním přípravkem, přilepíme proužek hedvábí, pokapeme vteřinovým lepidlem a přebrousíme. Rovnoměrně naneseme gel a vytvrdíme dle předchozího návodu.

Základní vybavení pro systém Gel za studena:
- resin gel + náhradní štěteček
- aktivátor-sprej
- rozpouštědlo
- hedvábí nebo fiberglas
- primer
- pilník 100/100, 180/180
- leštící houba standard
- pomerančové dřívko
- bezacetonový odlakovač
- nehtové tipy
- box na tipy
- kleště na tipy - gilotina
- nehtové lepidlo
Partneři
Platební metody