Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@cosmetic-lada.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Pracovní postupy a popisy

Doporučení:
S nabízenými materiály by měly pracovat pouze profesionálové nebo proškolené osoby v některé z nehtových technik. Při práci s chemikáliemi je důležité dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy !

Snad každá žena touží být krásná a svůdná, leč příroda každého neobdaří tak, jak by si přál). Proto barvu vlasů poopraví kadeřnice, nedostatky pleti doladí perfektní make up a pokud ženině oku nelahodí věčně otřepané konečky nehtů, vlivem čehož se nehty lámou anebo se musí neustále zkracovat (a lak na krátkých nehtech zrovna nevyniká), má možnost zvolit východisko: pořídí si nehty umělé.

Výhody umělých nehtů jsou hned dvě: za prvé - nehty lze upravit do požadované délky a tvaru (konečky nehtů mohou být rovné, oválné anebo - méně často – do špičky) a za druhé lakování drží na umělých nehtech až neuvěřitelných 14 dní. Vedle těchto předností existují i další (vlastní nehty jsou chráněné před úrazem např. nožem, kolem nehtů se obvykle přestávají tvořit záděry apod.).

Zatímco v zemích na západ od našich hranic a zejména ve Spojených státech amerických má používání nehtových technik dlouholetou tradici, u nás je tento způsob úpravy vlastních nehtů poměrně mladý – počátky sahají do roku 1991. V prvních letech zde nehtoví designéři vytvářely nehty pouze z pryskyřice (tzv. akrylik systém, známý i pod názvem „porcelán“), později se k úpravě vlastních nehtů začaly používat i další nehtové techniky – oblíbeným materiálem se vedle akryliku stal zejména gel vytvrzovaný v UV lampě (tzv. UV gel systém). Existují i další metody – UV akrylik systém (pryskyřice vytvrzovaná v UV lampě) anebo tzv. gel za studena (označovaný také jako „resin gel“ anebo „silk“ či „fiberglas“ event. „hedvábí“).

Každá z těchto profesionálních nehtových technik má své přednosti. Všechny užívané materiály prochází neustálým vývojem, např. oproti předchozím materiálům ty dnešní nežloutnou, jsou mnohem přilnavější (lépe drží na přírodních nehtech, tzn. méně se odchlipují) a vydrží větší nápor (méně se lámou, méně praskají apod.).

Vývojem prochází i zakončující proces, resp. mění se módní trendy zakončující fáze – nehtům se buď ponechává přírodní vzhled (pokryjí se zakončující lesklou vrstvou) anebo se lakují. I trendy lakování se mění - od červených laků přes laky s kovovým vzhledem k dnes oblíbenému tzv. francouzskému designe (ale i zde dochází v současnosti ke změně - vápenatě bílé špičky v současné době ustupují špičkám barevným). Lakování doplňuje zdobení nehtů různými technikami a ozdobami (zdobení zdobícími laky anebo obtisky vodními či samolepícími, různými druhy ozdobných kamínků atd.).

O současných trendech profesionální nehtové techniky se lze více dozvědět také z internetových stránek firem zabývajících se dovozem a prodejem materiálů určených k modelování umělých nehtů event. školením profesionálních nehtových technik, popř. obojím.
Partneři
Platební metody