Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu info@cosmetic-lada.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

UV gel systém

UV GEL SYSTÉM

VÝHODY:
Přirozený vzhled, velmi dobrá přilnavost k vlastním nehtům, snadno opracovatelný, bez zápachu, malá prašnost, možnost pomalejšího zpracování, jelikož materiál tuhne až po vložení pod UV lampu.

NEVÝHODY:
Méně odolný proti mechanickému a chemickému poškození, náročnější opravy a retuše, vysoké pořizovací náklady (dražší materiál, nutná UV lampa na vytvrzování materiálu)

PRACOVNÍ POSTUP:
- Pokud má zákaznice nehty nalakované, je nutno je předem odlakovat bezacetonovým odlakovačem.
- Povrch vlastních nehtů lehce ale důkladně po celé ploše obrousíme pilníkem
(hrubost 100), oprášíme štětečkem a potřeme přípravkem primer, který slouží k odmaštění a k dezinfekci vlastních nehtů. Před aplikací UV gelu musí být primer dokonale suchý, jinak se mohou umělé nehty po krátké době odlupovat.
- Dále postupujeme tak, že si nejprve zvolíme správnou velikost - šířku a tvar nehtových tipů na jednotlivé nehty. Do žlábku na tipu naneseme kapku nehtového vteřinového lepidla, tip přiložíme na vlastní nehet, pevně přitiskneme a počkáme asi 10 sekund. Pilníkem opracujeme konce tipů do požadovaného tvaru (kulatý, hranatý ... atd.) a zbrousíme přechod tipu a vlastního nehtu do vytracena. Dokonale oprášíme.
- Opět potřeme dezinfekčním prostředkem primer. POZOR: potíráme pouze vlastní nehet - NE umělý tip. Primer necháme zaschnout.
- Naneseme jednu vrstvu UV gelu (nebo 1. fázi) a necháme vytvrdnout pod UV lampou. (doba vytvrzení závisí na výkonu UV lampy a použitém materiálu - asi 2 - 6 minut). Je důležité, aby hmota nezatekla na kůžičky a končila asi 0,5 - 1 mm před jejím okrajem. Pokud hmota zateče, je možné ji vyškrábnout pomerančovým dřívkem.
Doporučení: aplikaci a vytvrzování UV gelu doporučujeme provádět střídavě na obou rukou, tzn. na 1 - 2 nehty na jedné ruce nanést UV gel, dát vytvrdnout pod UV lampu a mezitím nanášet UV gel na 1 - 2 nehty na druhé ruce a takto postupovat při celé aplikaci. Palce (jelikož mají jiný sklon) doporučujeme vytvrzovat v UV lampě samostatně, aby UV gel nestékal.
- Po vytvrdnutí UV gelu otřeme lepkavý povrch gelu bezacetonovým odlakovačem nebo lihem.
- Stejně postupujeme při nanášení další vrstvy UV gelu ( nebo 2.fáze).
- Pokud gel není nanesen rovnoměrně, vybrousíme nehty pilníkem (hrubost 100 nebo 180) do konečného vzhledu a vyleštíme leštící houbou
- Můžeme přelakovat barevným lakem, bezbarvým lakem, leskem nebo UV leskem. Při doplnění již odrostlých nehtů je postup stejný: odlakujeme, obrousíme odrostlou část nehtu a přechod do vytracena, potřeme dezinfekčním přípravkem a rovnoměrně naneseme UV gel dle předchozího návodu.

PŘÍKLADY POUŽITÍ NĚKTERÝCH UV GELŮ
UV GEL univerzální vícefázový - čirý Tento UV gel je možno použít jak pro potahování tipů (prodlužování nehtů), tak pro potahování vlastních nehtů (zpevňování nehtů) jednou vrstvou, ale také pro nanesení několika vrstev (jako při použití 2 a 3 fázových gelů).

UV GEL DUO - dvoufázový - čirý (VELMI DOBRÁ PŘILNAVOST) DUO gel se dělí na 1.fázi - podklad a 2.fázi - modelovací. Podkladová fáze zaručuje velmi dobré přilnutí a lze ji použít pod jakýkoliv UV gel. Modelovací fáze umožňuje tvarování, ale nelze ji používat samostatně bez fáze podkladové.

UV GEL modelovací - čirý tuhé konzistence je možno použít pro modeláž silnější vrstvy - neroztéká se. Díky jeho husté konzistenci je možné ho použít také pro modeláž nehtů na šablony bez použití tipů ( jako při modeláži akrylikem - porcelánem). Po vytvrzení je však nutné vybrousit jeho povrch.

UV GEL potahovací - mléčný je vhodný pro design méně výrazné francouzské manikúry (mléčně bílé špičky - přírodní) v kombinaci s čirým UV gelem.

UV GEL potahovací - extra bílý je vhodný pro design výrazné francouzské manikúry ( bílé špičky) v kombinaci s čirým UV gelem.

TOP GEL je řídký UV gel, který se používá na vytvoření konečné - horní hladké a lesklé vrstvy, která se nemusí již brousit. UV lesk je možné použít jak pro potažení UV gelů, tak na akrylik nebo gel za studena. Nelze používat na vlastní nehty - olupuje se ! Top gelem je možné zalakovávat také např. barevné laky, lakovanou francouzskou monikúru, obtisky nabo jiné ozdoby. Pozor, nelze odlakovat, musí se obrousit !

UPOZORNĚNÍ:
- Mléčné a bílé UV gely je nutno pro dokonalé vytvrzení nanášet po několika tenkých vrstvách !
- Při vytvrzování UV gelů pod UV světlem dochází k vytvrzení nejdříve horní vrstvy gelu a postupnému vytvrzení až na spodní vrstvu. Proto je důležité vyzkoušet si čas, který je potřebný k důkladnému vytvrdnutí gelu až na spodní vrstvu. Pokud není UV gel vytvrzený až ke spodní vrstvě může se ihned po aplikaci odlupovat z vlastního nehtu nebo tipu.
Po vytvrzení UV gelu je také nutné otřít z povrchu lepkavý povlak (výpotek).

Základní vybavení pro UV gel systém:
- UV gel
- UV lampa (6, 9, 12 nebo 36 W)
- primer
- pilník 100/100, 180/180
- leštící houba jemná
- štětec (nylonový plochý č.6)
- pomerančové dřívko
- bezacetonový odlakovač
- nehtové tipy
- box na tipy
- kleště na tipy - gilotina
- nehtové lepidlo
Partneři
Platební metody